Miks valida toonerite täitmine. Sellist küsimust on nii mõnigi endalt küsinud. Toonerite täitmine on endiselt tekitanud  hulgaliselt valearusaamu ja müüte. Alljärgnevalt on toodud välja mõned põhjused, miks on mõistlik valida toonerite täitmine, paljud nimetavad seda ka tahmakassettide täitmise teenuseks.

Olulisema põhjusena võib välja tuua selle, et täites korduvalt printeri või koopiamasina tahmakassetti, säästate raha ja hoiate loodust.

Täitmise puhul on hinnasääst võrreldes uue originaalkassetiga 50-60%. Toonerikasseti täitmine ei koosne ainult kasseti uue tooneriga täitmisest ja jääktooneri eemaldamisest. Tihti vahetatakse välja ka laengurull ja trummel. Vahetatud trumlid on kestvamad kui originaalid, sest nende välispind on märksa tugevamast materjalist. Seega saab toonerikassetti ka mitu korda täita. Tegemist on juba toonerikasseti renoveerimisega. Meil jääb hind seejuures samaks, mis täitmise puhul.

Igale printerikassetile sobib oma kindel tooneri mark ja kindel kogus toonerit. On A ja X tooneri mahuga kassetid. X – toonerikassetid sisaldavad kaks korda rohkem toonerit ja seega saab kaks korda rohkem printida. Uute printeritega tuleb kaasa nn. stardikassett, mille täituvus on 50-60% tavakasseti mahust.

Kui tahmakassetti on juba palju täidetud, siis soovitaks uut tehases valmistatud analoogtoonerikassetti, mis on valmistatud kohati kestvamatest osadest, kui originaalkassetid. Hind võrreldes originaal toonerikassetiga aga tükk maad odavam.

Tänapäeval printeritootjad on avalikult teavitanud, et täidetud või anlootoonerikassettide kasutamine ei kahjusta nende valmistatud printimisseadmeid ja samuti jääb kehtima garantii.