Müügitingimused

 1. ETTEVÕTTEST

1.1 Sensoris.ee on virtuaalne ostu- ja müügiportaal (edaspidi Veebipood), mis võimaldab Sensoris OÜ-l müüa kontoritehnika kaupasid.

1.2 Veebipoe haldaja on Sensoris OÜ, registrikood äriregistris 10553193, aadress Mustamäe tee 60, Tallinn 12916, info@sensoris.ee

 Sooritades Veebipoe kaudu ostu, kinnitab klient (edaspidi Ostja), et on tutvunud ja nõustub käesoleva kasutajalepingu tingimustega (edaspidi Tingimused), ning kohustub neid täitma.

 

 1. MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

2.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

2.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

2.3 Veebipoes müüdavate toodete hinnad, üldinfo ja seisukord on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub Tasu kauba kättetoimetamise eest.

2.4 Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

2.5 Teave kaubakohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

 1. TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank
  • Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

3.2  Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

3.3 Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

3.4 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

3.5 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimaluses ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

 

 1. KOHALETOIMETAMINE

4.1 Kaupu saadetakse Eesti Vabariigi piires.

4.2 Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Omniva postkontor/pakiautomaat, Itella pakiautomaat, DPD pakiautomaat ja ise kohale järele tulemise võimalus.

4.3 Kauba saatmise kulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

4.4 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

4.5 Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

 

 1. TAGANEMISÕIGUS

5.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda mitte hiljem kui 24 tunni jooksul

5.2 Müüdava kauba kohta tuleb kaebused, küsimused ja nõuded esitada Veebipoe siseste sõnumite või e-kirja teel (info@sensoris.ee) Veebipoele hiljemalt 24 tunni jooksul pärast kauba kättesaamist.

5.3 Veebipood vastab kaebustele 24 tunni jooksul kirjalikult.

5.4 Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

5.5 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

5.6 Veebipood tagastab kauba eest saadud raha, kui toote seisukord ja omadused ei vasta Veebipoes tootekirjelduses toodule. Sellisel juhul tagastatakse raha ostja kontole 14 tööpäeva jooksul pärast tagasiostetud kauba kättesaamist ning saatmiskulud kannab ostja.

5.7 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

5.8 Veebipood ei eelda ega taga müüdavate kaupade garantii olemasolu. Veebipood kontrollib enne müüdava kauba ostjale väljastamist üle kauba vastavuse Veebipoe tootekirjelduses toodule.

6.0 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist
ostjale.

 

 1. OTSETURUNDUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

6.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

6.2 Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Privaatsustingimused
Müügitingimused

Meie tootevalik

Toonerite täitmine
Printerite remont
Toonerikassetid
A4 laserprinterid
A4 laservärviprinterid
A4 kontorikombainid
A4 värvikontorikombainid
Paberipurustajad
Kasutatud printerid

 

Sensoris OÜ

 • info@sensoris.ee
 • +372 6563354
 • Mustamäe tee 60, Tallinn
 • 10553193
 • EE100535145

 

Oleme avatud
E-R: 9:00 – 16:00
L,P: suletud